Учительський Журнал он-лайн

 

Урок з математики 4 клас " Задачі на знаходження відстані..."

Друк

Автор: Свілєва Катерина Василівна, вчитель початкових класів Костянтинівської СРШ І-ІІІ ступенів "Прометей" з пвп Мелітопольського району Запорізької області, вчитель вищої категорії, старший вчитель.

Урок з математики 4 клас "Задачі на знаходження відстані за швидкістю і часом. Ускладнені задачі."

Мета: сформувати компетентність учнів у розв'язанні задач на знаходження відстані,спираючись на знання дітей попереднього уроку.Удосконалювати навички у знаходженні значень виразів на додавання і віднімання, учити коментувати хід розв'язання.Виховувати інтерес до предмета.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 лютого 2013, 19:03  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

 

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.