Учительський Журнал он-лайн

 

Конкурс « Чи знаєте Ви рослинний і тваринний світ рідного краю?» (для учнів 5-7 класів)

e-mail Друк PDF

Білоусенко Людмила Григорівна - вчитель біології Запорізького колегіуму "Елінт" (вчитель вищої категорії, вчитель-методист)

Конкурс "Чи знаєте Ви рослинний і тваринний світ рідного краю?" цікавий для учнів  5 - 7 класів, має розширити кругозір про флору і фауну , формувати екологічну культуру, виховувати бережливе ставлення до природи рідного краю, знайомити з елементами народознавства. Запропонований матеріал можна використати вчителями біології та студентами-практикантами в позакласній роботі  з учнями 5 -7 класів під час проведення місячника "Краса Землі моєї", тижня біології, а також на узагальнюючих уроках природознавства та біології.

Останнє оновлення на Неділя, 24 лютого 2013, 17:07  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.