Учительський Журнал он-лайн

 

Урок по правилам дорожного движения"Азбука дороги - дорожные знаки"

e-mail Друк PDF

Учитель Канищева Валентина Николаевна. Урок по правилам дорожного движения "Азбука дороги - дорожные знаки" знакомит учащихся с историей возникновения правил дорожного движения, ученики учатся различать дорожные знаки, чтобы потом на практике использовать полученные знания в повседневной жизни.

 

 

 

Вкладення:
Скачать этот файл (Урок по правилам дорожного движения в начальной школе.doc)Азбука дороги - дорожные знаки [Учні знайомляться з історією виникнення правил вуличного руху, вчаться розрізняти дорожні знаки.]68 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.