Вчительський Журнал он-лайн

 
Мультимедійний урок

Урок-подорож

Друк

Урок математики у 6 класі по темі "Множення і ділення раціональних чисел". Урок узагальнення та систематизація знань, урок-подорож "Замками Львівщини".

 

Айк'ю-батл з інформатики «ВЕСЕЛИЙ ДЖОЙСТИК» для учнів 5-6 класів

Друк

Позакласний захід з інформатики: Айк'ю-батл  «ВЕСЕЛИЙ ДЖОЙСТИК» для учнів 5-6 класів.

Вчитель: Трембіцька Юлія Андріївна (Білоусівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вознесенської районної ради Миколаївської області)

 

Бінарний урок з географії та біології у 7 класі. Тема. ПІДСУМКОВИЙ УРОК ЗА ТЕМОЮ «ПІВДЕННА АМЕРИКА

Друк

Вчитель: Рибитва Олександр Васильович (географія), Запорожець Алла Василівна (біологія).

Бінарний урок з географії та біології у 7 класі.

Тема. Підсумковий урок за темою «Південна Америка»

Мета: Повторити і узагальнити тему «Материк Південна Америка" та закріпити знання по темі. Продовжити формувати уявлення про цілісність природи Землі.

Вчити: швидко орієнтуватися в питаннях, логічно викладати відповіді, долати боязкість біля дошки.

Розвивати: образне мислення, мовлення, пізнавальні інтереси учнів до оволодіння географічними та біологічними знаннями, уміння виділяти головне, працювати з картою, узагальнювати матеріал.

Виховувати: любов до природи, культуру спілкування, розвивати допитливість і самостійність.

Тип уроку: узагальнення, систематизація, корекція знань, вмінь та навичок.

Форма уроку: бінарний, урок-репортаж.

Обладнання: фізична карта Південної Америки, атласи, підручники

Кобернік С. Г., Скуратович О. Я. Географія материків і океанів: Підручник для 7 кл. загальноосвіт. навч. закладів. – К.: Навч. книга, 2002. – 319 с., картки, презентація, проектор, комп’ютер.

Опорні та базові поняття: журналіст, редагування, репортаж.

Структура уроку:

І. Організаційний момент ..... 1 хв.

ІІ. Мотивація .......................... 2 хв.

ІІІ. Хід уроку .......... 38 хв.

ІV. Підсумок уроку ............... 3 хв.

V. Домашнє завдання ............ 1 хв.

Зміст уроку

I. Організаційний момент

Перевірка присутності учнів, організація уваги.

II. Мотивація. Слайд №1

Учитель біології.

ЕПІГРАФ
ЛЮДИНА ЖИВЕ ВСЕ ЖИТТЯ І ЗАВЖДИ ПРО ЩОСЬ МРІЄ, АЛЕ НАЙКРАЩОЇ МРІЇ НІЖ ПОБАЧИТИ ЦЕЙ СВІТ У НЕЇ НЕМАЄ, БО ВОНА Є ВІД ПРИРОДИ І ДО НЕЇ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.
ЯСЕН ЛУЧАРСЬКИЙ.

- Ви вже дорослі і кожен мріє про своє майбутнє життя. Яку професію хотіли б ви обрати після закінчення школи? Хто із вас мріяв би стати журналістом?

(Звучать відповіді учнів).

ІІІ. Хід уроку

Учитель географії.

-Хто такий журналіст? Що ви знаєте про професію журналіста? (Відповіді дітей).

Словникова робота. Слайд №2

- Журналіст (новинар) — людина, яка займається збором, створенням, редагуванням, підготовкою та оформленням інформації для редакції.

- Журналісти є різних напрямків, такі як: політичний журналіст, спортивний журналіст, журналіст-географ, журналіст-біолог. Сьогодні ви зануритесь у світ журналістики і випробуєте ваші здібності у цій професії. Ми проведемо підсумковий урок з теми « Північна Америка».

Словникова робота. Слайд №3

- Що таке редагування? Редагування – це виправлення помилок в тексті. Спробуємо відредагувати невеликий текст на слайді.

(Учні на слайді редагують текст).

Гра «Комп'ютерний вірус». Слайд №4

Почнімо із вправи, яка називається «Комп'ютерний вірус». Вірус пошкодив текст. Вам потрібно відредагувати слова.

- Атлантичним океаном Індії пошуки Христофор на Колумб у 1492р. вирушив. Індію до кінця відкрив життя Колумб вважав що. Америго довів Веспуччі що нову відкрив яку землю Колумб назвали Америго Америкою в честь. Гумбольта другим Олександра Колумбом за називають дослідження у 1799-1804р. материка. Франсіско в Орельяна 1542р. Америку першим із перетнув заходу по схід річці на 2 на Амазонка кораблях.

- Звіримо відредагований вами текст із зразком.

У 1492р. Христофор Колумб вирушив на пошуки Індії Атлантичним океаном. До кінця життя Колумб вважав, що відкрив Індію. Америго Веспуччі довів, що нову землю, яку відкрив Колумб назвали Америкою в честь Америго. Олександра Гумбольта називають другим Колумбом за дослідження материка у 1799-1804р. В 1542р. Франсіско Орельяна першим перетнув Америку із заходу на схід по річці Амазонка на 2 кораблях.

Учитель біології. Слайд №5

-А чи знаєте ви, що професія журналіста пов'язана з дослідженням, тому зараз зробимо вправу «Сигнальна картка». У ній ми визначимо види рослин, завезені з Південної Америки, що є їстівними, та які є технічними. Визначте за допомогою сигнальних карток вид рослини.

Вправа «Сигнальна картка»

КУКУРУДЗА ЦУКОР

РИС ХІННЕ ДЕРЕВО

КАРТОПЛЯ, КОКОС

БАТАТ, ОЛІЙНА ПАЛЬМА

БАВОВНИК БАНАН

АПЕЛЬСИН ГЕВЕЯ

ТЮТЮН КАВА

ПШЕНИЦЯ КАКАО,

ЦУКРОВА ТРОСТИНА МАНГО

Учитель географії.

-Журналісти багато подорожують, тому вони повинні уміти орієнтуватись по географічній карті. Наступне завдання називається «Картознавці». Знайдіть географічні об’єкти в атласі і покажіть на карті біля дошки.

Слайд №6

1. Крайня північна точка Південної Америки.

2. Крайня західна точка Південної Америки.

3. Найбільш потужна холодна течія біля берегів Південної Америки.

4. Межа між двома Америками.

5. Найбільший острів на півдні материка.

6. Океани, якими омивається Південна Америка.

7. Найбільша гора та найбільший вулкан Південної Америки.

8. Найдовша гірська система Південної Америки.

9. Найбільші низовини Південної Америки.

10. Найбільше плоскогір’я. Чому воно так називається?

11. Найширша у світі протока біля берегів Південної Америки. Чому вона так називається?

Учитель біології.

- Залежно від розташування материка журналіст – біолог повинен знати, які умови необхідні для росту і розвитку живих організмів. Пограймо в головоломку «Краплини життя». На дошці намальовані краплі дощу, в яких написані літери, а внизу намальовано кількість клітинок. Із цих літер ви повинні скласти слова і записати їх в клітинки.


Учитель географії.

-Під час виконання наступного завдання, ви продовжите випробовувати себе в ролі журналіста та спробуєте знайти географічні об'єкти внутрішніх вод за їх координатами і коротко дати їм характеристику.

Вправа «Знайди об'єкти за координатами». Слайд №8

72º зх. д. 10º пн. ш. (оз. Маракайбо)

55º зх. д. 24º пд. ш (вдсп. Ігуасу)

63º зх. д. 6º пн. ш (вдсп. Анхель)

58º зх. д. 34º пд. ш (гирло Парани)

69º зх. д. 16º пд. ш (оз. Тітікака)

50º зх. д. ш. (Амазонка)

80º зх. д. 9º пн. ш (Панамський канал)

Учитель біології.

-Дослідивши води суходолу, журналіст – біолог повинен знати, яка різноманітність рослин є у водах Південної Америки. Виконаймо вправу «Назви правильно рослину». Зараз на екрані будуть з’являтись фото різноманітних рослин і водоростей, які є у водах Південної Америки. Під фото написана назва з пропущеними літерами. Потрібно назвати правильно цю рослину. (Відповіді учнів).

Слайди №9 - 22

В. К Т .Р . Я - . Е Г . Я (Вікторія-регія)

Е Л . Д . Я (Елодея)

. ИТ . ЛИ …ИК (Щитолистник)

Р О . . Л . С . . И К (Роголистник)

Б . О М . Л І . (Бромелія)

. Р . І . Е Я (Орхідея)

Р . Ч І . (Річія)

Релаксаційна хвилинка. Слайд №23

- Що ж, ви добре працювали і тому зараз відпочинемо та проведемо релаксаційну хвилинку.

Завдання «Знавець природних зон»

Учитель географії.

-Що повинен знати журналіст про природні зони, подорожуючи Південною Америкою? (Відповіді учнів).

- Пропоную наступне завдання, яке називається «Знавець природних зон». Назвіть показану на слайді природну зону і дайте їй коротку характеристику за планом.

1. Назва природної зони

2. Географічне положення

3. Кліматичний пояс, в якому знаходиться

4. Клімат природної зони

Слайд №24 – 34

(Відповіді учнів біля карти).

-Вологі екваторіальні ліси

-Савани і рідколісся

-Пустелі і напівпустелі

-Пампа

-Патагонія

-Висотна поясність Анд

Гра «Знайди зайву пелюстку». Слайд №25 - 35

Учитель біології.

-Подорожуючи природними зонами, журналіст зустрічається з багатьма видами рослин. Проведімо гру «Знайди зайву пелюстку». В середині квітки вказано природну зону, а на пелюстках - назви рослин, що ростуть у цій зоні. Вам потрібно знайти пелюстку, яка не відповідає даній зоні.

(Учні виконують завдання).

Робота в групах. Слайд №36

Учитель географії.

-До уроку вам потрібно було підготувати домашнє завдання - запитання для інтерв'ю з теми «Населення Південної Америки».

(Клас ділиться на дві групи: журналісти – географи, журналісти – біологи. Групи по черзі задають заздалегідь підготовлені запитання )

Журналісти – біологи

1. Які рослини найбільше вживаються в їжу в Південній Америці?

2. Які ви знаєте національні страви Південної Америки?

3. Який напій вважається національним?

Журналісти-географи

1. Як називається корінне населення Південної Америки?

2.Чому сучасне населення Південної Америки складається з представників усіх . основних людських рас?

3.Чому основна маса населення Південної Америки спілкується іспанською та португальською мовами?

ІV. Підсумок уроку. Оцінювання учнів

Учитель біології.

-Ми сьогодні познайомились з професією журналіста. Кому сподобалась ця професія? Чи є цікавою ця професія і чому?

(Учні відповідають).

Учитель географії.

-На завершення нашої роботи, переглянемо відео «Підсумковий репортаж» про Південну Америку.

Слайд 37

V. Домашнє завдання

Повторити розділ «Південна Америка»

Вкладення:
Скачать этот файл (Систематизація, узагальнення та корекція знань, вмінь та навичок учнів з теми «П)ПІДСУМКОВИЙ УРОК ЗА ТЕМОЮ «ПІВДЕННА АМЕРИКА» [Бінарний урок з географії та біології у 7 класі.] 340 Kb
 

бінарний, урок-репортаж географії в 7 класі. Тема: Підсумковий урок за темою «Південна Америка»

Друк

 

Вчитель: Рибитва Олександр Васильович (географія), Запорожець Алла Василівна (біологія).

Предмет: географія

 

Бінарний урок з географії та біології у 7 класі.

Тема. Підсумковий урок за темою «Південна Америка»

Мета: Повторити і узагальнити тему «Материк Південна Америка" та закріпити знання по темі. Продовжити формувати уявлення про цілісність природи Землі.

Вчити: швидко орієнтуватися в питаннях, логічно викладати відповіді, долати боязкість біля дошки.

Розвивати: образне мислення, мовлення, пізнавальні інтереси учнів до оволодіння географічними та біологічними знаннями, уміння виділяти головне, працювати з картою, узагальнювати матеріал.

Виховувати: любов до природи, культуру спілкування, розвивати допитливість і самостійність.

Тип уроку: узагальнення, систематизація, корекція знань, вмінь та навичок.

Форма уроку: бінарний, урок-репортаж.

Обладнання: фізична карта Південної Америки, атласи, підручники

Кобернік С. Г., Скуратович О. Я. Географія материків і океанів: Підручник для 7 кл. загальноосвіт. навч. закладів. – К.: Навч. книга, 2002. – 319 с., картки, презентація, проектор, комп’ютер.

Опорні та базові поняття: журналіст, редагування, репортаж.

Структура уроку:

І. Організаційний момент ..... 1 хв.

ІІ. Мотивація .......................... 2 хв.

ІІІ. Хід уроку .......... 38 хв.

ІV. Підсумок уроку ............... 3 хв.

V. Домашнє завдання ............ 1 хв.

Зміст уроку

I. Організаційний момент

Перевірка присутності учнів, організація уваги.

II. Мотивація. Слайд №1

Учитель біології.

ЕПІГРАФ
ЛЮДИНА ЖИВЕ ВСЕ ЖИТТЯ І ЗАВЖДИ ПРО ЩОСЬ МРІЄ, АЛЕ НАЙКРАЩОЇ МРІЇ НІЖ ПОБАЧИТИ ЦЕЙ СВІТ У НЕЇ НЕМАЄ, БО ВОНА Є ВІД ПРИРОДИ І ДО НЕЇ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.
ЯСЕН ЛУЧАРСЬКИЙ.

- Ви вже дорослі і кожен мріє про своє майбутнє життя. Яку професію хотіли б ви обрати після закінчення школи? Хто із вас мріяв би стати журналістом?

(Звучать відповіді учнів).

ІІІ. Хід уроку

Учитель географії.

-Хто такий журналіст? Що ви знаєте про професію журналіста? (Відповіді дітей).

Словникова робота. Слайд №2

- Журналіст (новинар) — людина, яка займається збором, створенням, редагуванням, підготовкою та оформленням інформації для редакції.

- Журналісти є різних напрямків, такі як: політичний журналіст, спортивний журналіст, журналіст-географ, журналіст-біолог. Сьогодні ви зануритесь у світ журналістики і випробуєте ваші здібності у цій професії. Ми проведемо підсумковий урок з теми « Північна Америка».

Словникова робота. Слайд №3

- Що таке редагування? Редагування – це виправлення помилок в тексті. Спробуємо відредагувати невеликий текст на слайді.

(Учні на слайді редагують текст).

Гра «Комп'ютерний вірус». Слайд №4

Почнімо із вправи, яка називається «Комп'ютерний вірус». Вірус пошкодив текст. Вам потрібно відредагувати слова.

- Атлантичним океаном Індії пошуки Христофор на Колумб у 1492р. вирушив. Індію до кінця відкрив життя Колумб вважав що. Америго довів Веспуччі що нову відкрив яку землю Колумб назвали Америго Америкою в честь. Гумбольта другим Олександра Колумбом за називають дослідження у 1799-1804р. материка. Франсіско в Орельяна 1542р. Америку першим із перетнув заходу по схід річці на 2 на Амазонка кораблях.

- Звіримо відредагований вами текст із зразком.

У 1492р. Христофор Колумб вирушив на пошуки Індії Атлантичним океаном. До кінця життя Колумб вважав, що відкрив Індію. Америго Веспуччі довів, що нову землю, яку відкрив Колумб назвали Америкою в честь Америго. Олександра Гумбольта називають другим Колумбом за дослідження материка у 1799-1804р. В 1542р. Франсіско Орельяна першим перетнув Америку із заходу на схід по річці Амазонка на 2 кораблях.

Учитель біології. Слайд №5

-А чи знаєте ви, що професія журналіста пов'язана з дослідженням, тому зараз зробимо вправу «Сигнальна картка». У ній ми визначимо види рослин, завезені з Південної Америки, що є їстівними, та які є технічними. Визначте за допомогою сигнальних карток вид рослини.

Вправа «Сигнальна картка»

КУКУРУДЗА ЦУКОР

РИС ХІННЕ ДЕРЕВО

КАРТОПЛЯ, КОКОС

БАТАТ, ОЛІЙНА ПАЛЬМА

БАВОВНИК БАНАН

АПЕЛЬСИН ГЕВЕЯ

ТЮТЮН КАВА

ПШЕНИЦЯ КАКАО,

ЦУКРОВА ТРОСТИНА МАНГО

Учитель географії.

-Журналісти багато подорожують, тому вони повинні уміти орієнтуватись по географічній карті. Наступне завдання називається «Картознавці». Знайдіть географічні об’єкти в атласі і покажіть на карті біля дошки.

Слайд №6

1. Крайня північна точка Південної Америки.

2. Крайня західна точка Південної Америки.

3. Найбільш потужна холодна течія біля берегів Південної Америки.

4. Межа між двома Америками.

5. Найбільший острів на півдні материка.

6. Океани, якими омивається Південна Америка.

7. Найбільша гора та найбільший вулкан Південної Америки.

8. Найдовша гірська система Південної Америки.

9. Найбільші низовини Південної Америки.

10. Найбільше плоскогір’я. Чому воно так називається?

11. Найширша у світі протока біля берегів Південної Америки. Чому вона так називається?

Учитель біології.

- Залежно від розташування материка журналіст – біолог повинен знати, які умови необхідні для росту і розвитку живих організмів. Пограймо в головоломку «Краплини життя». На дошці намальовані краплі дощу, в яких написані літери, а внизу намальовано кількість клітинок. Із цих літер ви повинні скласти слова і записати їх в клітинки.


Учитель географії.

-Під час виконання наступного завдання, ви продовжите випробовувати себе в ролі журналіста та спробуєте знайти географічні об'єкти внутрішніх вод за їх координатами і коротко дати їм характеристику.

Вправа «Знайди об'єкти за координатами». Слайд №8

72º зх. д. 10º пн. ш. (оз. Маракайбо)

55º зх. д. 24º пд. ш (вдсп. Ігуасу)

63º зх. д. 6º пн. ш (вдсп. Анхель)

58º зх. д. 34º пд. ш (гирло Парани)

69º зх. д. 16º пд. ш (оз. Тітікака)

50º зх. д. ш. (Амазонка)

80º зх. д. 9º пн. ш (Панамський канал)

Учитель біології.

-Дослідивши води суходолу, журналіст – біолог повинен знати, яка різноманітність рослин є у водах Південної Америки. Виконаймо вправу «Назви правильно рослину». Зараз на екрані будуть з’являтись фото різноманітних рослин і водоростей, які є у водах Південної Америки. Під фото написана назва з пропущеними літерами. Потрібно назвати правильно цю рослину. (Відповіді учнів).

Слайди №9 - 22

В. К Т .Р . Я - . Е Г . Я (Вікторія-регія)

Е Л . Д . Я (Елодея)

. ИТ . ЛИ …ИК (Щитолистник)

Р О . . Л . С . . И К (Роголистник)

Б . О М . Л І . (Бромелія)

. Р . І . Е Я (Орхідея)

Р . Ч І . (Річія)

Релаксаційна хвилинка. Слайд №23

- Що ж, ви добре працювали і тому зараз відпочинемо та проведемо релаксаційну хвилинку.

Завдання «Знавець природних зон»

Учитель географії.

-Що повинен знати журналіст про природні зони, подорожуючи Південною Америкою? (Відповіді учнів).

- Пропоную наступне завдання, яке називається «Знавець природних зон». Назвіть показану на слайді природну зону і дайте їй коротку характеристику за планом.

1. Назва природної зони

2. Географічне положення

3. Кліматичний пояс, в якому знаходиться

4. Клімат природної зони

Слайд №24 – 34

(Відповіді учнів біля карти).

-Вологі екваторіальні ліси

-Савани і рідколісся

-Пустелі і напівпустелі

-Пампа

-Патагонія

-Висотна поясність Анд

Гра «Знайди зайву пелюстку». Слайд №25 - 35

Учитель біології.

-Подорожуючи природними зонами, журналіст зустрічається з багатьма видами рослин. Проведімо гру «Знайди зайву пелюстку». В середині квітки вказано природну зону, а на пелюстках - назви рослин, що ростуть у цій зоні. Вам потрібно знайти пелюстку, яка не відповідає даній зоні.

(Учні виконують завдання).

Робота в групах. Слайд №36

Учитель географії.

-До уроку вам потрібно було підготувати домашнє завдання - запитання для інтерв'ю з теми «Населення Південної Америки».

(Клас ділиться на дві групи: журналісти – географи, журналісти – біологи. Групи по черзі задають заздалегідь підготовлені запитання )

Журналісти – біологи

1. Які рослини найбільше вживаються в їжу в Південній Америці?

2. Які ви знаєте національні страви Південної Америки?

3. Який напій вважається національним?

Журналісти-географи

1. Як називається корінне населення Південної Америки?

2.Чому сучасне населення Південної Америки складається з представників усіх . основних людських рас?

3.Чому основна маса населення Південної Америки спілкується іспанською та португальською мовами?

ІV. Підсумок уроку. Оцінювання учнів

Учитель біології.

-Ми сьогодні познайомились з професією журналіста. Кому сподобалась ця професія? Чи є цікавою ця професія і чому?

(Учні відповідають).

Учитель географії.

-На завершення нашої роботи, переглянемо відео «Підсумковий репортаж» про Південну Америку.

Слайд 37

V. Домашнє завдання

Повторити розділ «Південна Америка»

 

 

Останнє оновлення на Середа, 06 травня 2015, 10:53
 

конспект уроку математики 6 клас

Друк

Тема уроку "Множення і ділення раціональних чисел". Урок-узагальнення, урок-подорож "Замками Львівщини".Конспект уроку та презентація до уроку.

 
Більше статтей...
  • пишемо рівняння ХР-тренажер
  • Малик (В.К.Сиченко) «Фірман султана» (ІІ книга тетралогії «Таємний посол»). Розповідь пр
  • палінню немає місця серед нас
  • Тема. Формула коренів квадратного рівняння. Розв’язування рівнянь (8 клас)
  • «
  •  Початок 
  •  Попередня 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  5 
  •  6 
  •  7 
  •  8 
  •  9 
  •  10 
  •  Наступна 
  •  Кінець 
  • »


Сторінка 1 з 236


Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.



Сплата online


Пошук

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail:

Корисні посилання

Електронні книги - Основа

Adobe Acrobat

Онлайн -перекладач

Онлайн-конвертер pdf файлів в doc

Як дізналися про наш сайт

Виберіть одну відповідь
 

Лічильник

Проверка сайта

© 2022 ТОВ «ВГ «Основа».

Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

 

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

RU.NET+


Развитие адресной инфраструктуры российских доменов: география всей страны в Интернете

.Москва
.Moscow



Домены верхнего уровня .MOSCOW и  .МОСКВА  для российской столицы

RUCLID


Домены верхнего уровня для культурно-лингвистических сообществ России и географические домены российских регионов

Фонд содействия развитию технологий и инфраструктуры Интернета создан в 2011 году с целью осуществления системной работы с инициативами, направленными на расширение использования Интернета в интересах российского и мирового сообщества.

22.03.16
Специальный период премиальной регистрации в доменах .MOSCOW/.МОСКВА

С 20 апреля 2016 г. Фонд содействия развитию технологий и инфраструктуры Интернета открывает специальный период премиальной регистрации доменных имен в доменах .MOSCOW/.МОСКВА.

20.05.15
Фонд открывает регистрацию в домене .RU.NET

21 мая 2015 года в 12:00 по московскому времени Фонд содействия развитию технологий и инфраструктуры Интернета открывает регистрацию доменных имен в домене .RU.NET.

22.04.15
Фонд содействия развитию технологий и инфраструктуры Интернета презентовал новый реестр доменных имен

17 марта в пространстве Cabinet Lounge Фонд содействия развитию технологий и инфраструктуры Интернета (FAITID) презентовал руководителям компаний-регистраторов новый продукт — Flexireg.