Вчительський Журнал он-лайн

 

Закарпаття у роки Першої світової війни

Друк

Впровадження інтерактивних технологій в навчально-виховний процес є одним із пріоритетних напрямків розвитку сучасної української освіти.

Вимогою дня  є  також впровадження елементів краєзнавства на уроках  і в позаурочний час.

Працюючи над проблемою ставлю перед собою таку мету:

  1. Викликати в учнів інтерес до історії свого краю – Закарпаття, яке завдяки своєму геополітичному розташуванню відігравало і відіграє важливу роль не тільки в історії України, а й усього Європейського регіону.
  2. Розвивати їх вміння готувати історичні повідомлення, довідки, портрети відомих діячів, вчу їх презентувати власну думку загалу, робити висновки.
  3. Використовуючи місцеві матеріали та застосовуючи інтерактивні методи навчання прагну поглибити  знання учнів з історії, допомагаю їм зрозуміти загальні закономірності суспільного розвитку,  привчаю до самостійної творчості.
  4. Намагаюся залучити школярів до пошукової роботи. Заохочуючи знайти потрібну інформацію в Інтернеті чи навпаки відірвавши їх від комп’ютера закликаю працювати з документами , довідниками, спілкуватися з старожилами, знаходити  підтвердження чи опис подій що вивчаються у літературних творах та фольклорі.           

Історичне краєзнавство є важливим чинником морального, духовного та  патріотичного виховання учнівської молоді. Тому  цілком зрозумілим є інтерес до історії свого краю – Закарпаття, яке завдяки своєму геополітичному розташуванню відігравало і відіграє важливу роль не тільки в історії України, а й усього Європейського регіону.

Вкладення:
Скачать этот файл (Закарпаття в роки Першої світової війни СЛАЙДИ.pptx)Закарпаття в роки Першої світової війни СЛАЙДИ.pptx [ ] 1231 Kb
 

-----------------------------------------

 

Корисні посилання

Електронні книги - Основа

Adobe Acrobat

Онлайн -перекладач

Онлайн-конвертер pdf файлів в doc

Расширения для Joomla

Як дізналися про наш сайт

Виберіть одну відповідь
 


Авторизація

Пошук

Увага Конкурс!

Інтернет-урок

Подати заявку на конкурс

"Інтернет-урок"

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail:


© 2022 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2014 Вчительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

 

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.