Учительський Журнал он-лайн

 

Заняття з адаптації першокласників

e-mail Друк PDF

Северина Світлана Олександрівна, практичний психолог І категорії ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 міста Сватове, Луганської області, Лауреат Всеукраїнського конкурсу "Громадське визнання" в галузі психології 2005, 2007, 2008, 2010 років.

Перехід дітей дошкільного віку до нових умов життя, а саме навчання в школі складний і для багатьох тривалий. Щоб полегшити адаптацію учнів 1-х класів в школах працюють психологи. Вони проводять різні заняття на згуртування класного колективу, допомагають дітям порозумітися один з одним. Одне з таких занять я пропоную своїм колегам. Буду вдячна, якщо мій 8-річний досвід допоможе їм в роботі.

Вкладення:
Скачать этот файл (Корекц - відн роб з готовн до школи та адптації.doc)Заняття з адаптації першокласників[На занятті діти вчаться спілкуватися один з одним, розвивають тактильні відчуття, повторюють кольори]45 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.