Учительський Журнал он-лайн

 
Початкове навчання та виховання

Виховний захід для учнів 3-4 класів «Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу»

Друк

Виховний захід для учнів 3-4 класів «Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу» (урок-проект) розроблений і проведений з метою: розширення  знань учнів про традиції українського народу та популяризації здорового способу життя.

Матеріал заходу відбиває  основні складові здоров'я: фізичну, соціальну, психічну й духовну складову, що надає можливість не тільки доповнити  знання учнів, отримані на уроках  курсу «Основи здоров’я», а й застосувати всі належні компетенції в конкретних життєвих  ситуаціях  на користь збереження, зміцнення і формування здоров’я.

Проводиться наприкінці навчального року, що дає можливість узагальнити та розширити знання дітей про здоровий спосіб життя, розглянути їх у нових умовах.

Проект ознайомлювально-інформаційний, груповий. У процесі роботи діти вчаться працювати з різними джерелами інформації, творчо обробляти отриману інформацію, презентувати результати своєї роботи.Освітнім продуктом є створення завдань до книжки-саморобки «Цікаві завдання з основ здоров'я», якою можна буде користуватися як під час уроків, так і у вільний час. Розглянуті питання активного відпочинку українців, традиції української кухні, фітотерапія. З цих питань розроблені тестові завдання, вікторина, кросворд. Робота над кожним розділом закінчується порадами для товаришів, якими слід користуватися для покращення стану свого здоров'я, профілактики захворювань.

Вкладення:
Скачать этот файл (Розробка заходу.docx)Розробка заходу.docx[ ]575 Kb
 

Особові займенники. Творча робота над вживанням займенників.

Друк

Вчитель: Зеркаль Н.В.

Урок з української мови ( за підручником О. Н. Хорошковської)

Клас :  4-А

Вкладення:
Скачать этот файл (урокпечать.doc)Особові займенники. Творча робота над вживанням займенників.[Вчитель: Зеркаль Н.В. Урок з української мови ( за підручником О. Н. Хорошковської) Клас : 4-А]581 Kb
Останнє оновлення на Середа, 15 квітня 2015, 13:14
 

Духовно – нравственное воспитание детей младшего школьного возраста.

Друк

Нелегко быть педагогом,

Малышей учить.

Нужно здесь не столько строгим,

Сколько чутким быть.

Улыбнуться, подбодрить,

Кое-что помочь исправить

Или снова объяснить.

Повторить не раз, не дважды,

Закрепить еще раз пять...

Словом, далеко не каждый

Педагогом может стать

За последние десятилетия в стране произошли значительные изменения, которые вызывают глубокую тревогу и озабоченность за судьбу детей и образования, за сохранение жизни на планете Земля. О гуманности и о духовности в образовании сейчас много говорят и пишут.

Вкладення:
Скачать этот файл (Документ Microsoft Office Word 97 - 2003 (4).doc)Духовно – нравственное воспитание детей младшего школьного возраста.[Вопросы нравственного развития, воспитания, совершенствования человека волновали общество всегда и в]48 Kb
Останнє оновлення на Вівторок, 14 квітня 2015, 09:24 Детальніше...
 

Математика 3 клас урок-аукціон

Друк

Урок-ауціон - один з нестандартних форм проведення уроку.Сприяє ефективному засвоєнню матеріалу.Мазко Алла Михайлівна ,вчитель вищої категорії, вчитель-методист працює над вдосконаленням нестандартних форм і методів роботи.

Тема уроку: Вправи та задачі на засвоєння таблиці множення і ділення  числа 8. Складання задачі на знаходження суми двох добутків.Точка і пряма. Вчитель на уроці намагається вирішити питання6 вправляння учнів у складанні виразів за текстовою умовою,формує вміння розв'язувати задачі на знаходження суми двох добуткі,закріпляє поняття: точка,пряма.

Вкладення:
Скачать этот файл (Урок№1.docx) Тема: Вправи і задачі на засвоєння таблиці множення і ділення числа 8. [ Тема: Вправи і задачі на засвоєння таблиці множення і ділення числа 8]27 Kb
 

Урок читання в 4 класі В.Нестайко "Жевжик"

Друк

Положенцева Інна Юріївна

 


Сторінка 1 з 693


Авторизація

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Сплата online


Пошук

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com

Як дізналися про наш сайт

Виберіть одну відповідь
 

Лічильник

Проверка сайта

© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2015 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

 

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.