Учительський Журнал он-лайн

 

УРОКИ КАТАСТРОФИ. ЧОРНОБИЛЬСЬКА ТРАГЕДІЯ. УРОК ПАМ’ЯТІ.

e-mail Друк PDF

Бучинова Ірина Володимирівна – вчитель вищої категорії, вчитель-методист, вчитель історії Одеської СШ №86 I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області

У кожного часу – свої герої. Але цього разу ворог був невідчутним і невидимим. Він підступний, безжалісний та смертельно небезпечний. Чорнобиль… Зараз це слово знає увесь світ. Чорнобиль – це страждання й трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять. Чорнобиль... Чорна страшна та нестерпна біль, яка торкнулася своєю вбивчою рукою всіх хто став на боротьбу з радіацією. Минули роки. Над нами мирне небо. Нехай ніколи не буде нового лиха й нового Чорнобиля. Це залежить від нас з вами, від нашої відповідальності й нашого бажання завжди й у всьому залишатися Людиною. Катастрофа на Чорнобильській АЕС – чому вона відбулася та які для нас її наслідки? Презентація «Уроки катастрофи. Чорнобильська трагедія» призначена ознайомити учнів з екологічними наслідками катастрофи на Чорнобильській АЕС, розкрити біологічний вплив радіоактивного випромінювання і екологічні проблеми, які пов’язані із використанням АЕС;  навчити дітей екологічній відповідальності; розповісти про подвиг звичайних людей; сформувати в учнів риси людяності, милосердя, співчуття і здатності допомогти тим, хто в біді.

Презентація "УРОКИ  КАТАСТРОФИ. ЧОРНОБИЛЬСЬКА ТРАГЕДІЯ. УРОК  ПАМ’ЯТІ (година спілкування, присвячена річниці аварії на Чорнобильській АЕС)" містить слайди про Чорнобильську АЕС, Прип'ять, аварію. Також в презентації використовувались кадри з документального фільму режисера Томаса Джонсона (Thomas Johnson) «Битва за Чорнобиль» (The Battle of Chernobyl), 2006, – США, Discovery Channel.

Вкладення:
Скачать этот файл (Моцарт-Реквием-ре-минор.mp3.mp3)Моцарт-Реквием-ре-минор.mp3[ ]5778 Kb
Скачать этот файл (Ч1.wmv)Ч1.wmv[Док.фільм-Частина 1]6116 Kb
Скачать этот файл (Ч2.wmv)Ч2.wmv[Док.фільм-Частина 2]4273 Kb
Скачать этот файл (Ч3.wmv)Ч3.wmv[Док.фільм-Частина 3]5905 Kb
Скачать этот файл (Ч4.wmv)Ч4.wmv[Док.фільм-Частина 4]9456 Kb
Скачать этот файл (Чернобыль-1.ppt)Уроки катастрофи-1.ppt[Презентація-Частина 1]3765 Kb
Скачать этот файл (Чернобыль-2.ppt)Уроки катастрофи-2.ppt[Презентація-Частина 2]15427 Kb
Скачать этот файл (Чернобыль-3.ppt)Уроки катастрофи-3.ppt[Презентація-Частина 3]8146 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.