Учительський Журнал он-лайн

 

Підсумковий урок по темі "Дієслово"(мультимедійна презентація) 4 клас

Друк

Лазарович Любо Михайлівна, вчитель початкових класів

Бути сучасним вчителем без використання комп'ютера  зараз просто неможливо. Пропоную, шановні колеги, урок, де ви знайдете всі форми роботи, інтеhактивні методи навчання та ще й мультимедійну презентацію до уроку. Зручно вчителю, цікаво учням. Ефективність уроку забезпечена. Спробуйте провести такий урок. Переконана, будете задоволені.

Вкладення:
Скачать этот файл (дієслово 4 кл..doc)дієслово. 4 клас[підсумковий урок з використанням інтерактивних методів]1137 Kb
Скачать этот файл (презентація 2 .дієслово. 4кл..ppt)Презентація 2. Дієслово. 4 клас[ ]6186 Kb
Скачать этот файл (презетація 1. Дієслово. 4 клас.ppt)презентація 1 Дієслово. 4 клас[цікава і змістовна презентація не залишить байдужим ні одного учня ]7477 Kb
 


Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/Сплата online


Пошук

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com

Як дізналися про наш сайт

Виберіть одну відповідь
 

Лічильник

Проверка сайта

© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

 

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

О фонде | Foundation for Assistance for Internet Technologies and Infrastructure Development

Фонд содействия развитию технологий и инфраструктуры Интернета создан в 2011 году с целью осуществления системной работы с инициативами, направленными на расширение использования Интернета в интересах российского и мирового сообщества.

22.03.16

С 20 апреля 2016 г. Фонд содействия развитию технологий и инфраструктуры Интернета открывает специальный период премиальной регистрации доменных имен в доменах .MOSCOW/.МОСКВА.

20.05.15

21 мая 2015 года в 12:00 по московскому времени Фонд содействия развитию технологий и инфраструктуры Интернета открывает регистрацию доменных имен в домене .RU.NET.

22.04.15

17 марта в пространстве Cabinet Lounge Фонд содействия развитию технологий и инфраструктуры Интернета (FAITID) презентовал руководителям компаний-регистраторов новый продукт — Flexireg.