Вчительський Журнал он-лайн

 

Зошит з розвитку мовлення "Веселка"

Друк


Над роботою працювали вчитель Першої категорії загальноосвітньої школи №14 м. Донецька Янушкєнє Наталя Павлівна та Старший вчитель спеціалізованої школи №115 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Донецька Токар Людмила Павлівна.

Основною метою навчання української мови є формування і розвиток мовленнєвої діяльності: аудіативних умінь, говоріння.

Завдання курсу

Навчальні завдання - формувати й розвивати в учнів уміння, що стосується мовленнєвої діяльності: уміння слухати-розуміти українську мову, спілкуватися нею з однолітками й дорослими в межах тем, а також засвоїти елементарні знання з української мови.

Розвивальні завдання полягають у розвитку розумових здібностей, умінь порівнювати факти російської й української мов, знаходити спільне й відмінне.

Познавальні завдання передбачають розвиток і розширення лінгвістичного кругозору учнів, ознайомлення з українською національною культурою, звичаями, традиціями, фольклором.

Виховні завдання полягають у вихованні цікавості й поваги до українського народу, його мови, культури.

Мовленнєва лінія є основною, їй підпорядковуються знання з мови, які є базовими для розвитку й удосконалення вмінь спілкуватися в усній формі.

Усна форма спілкування передбачає збагачення українського словникового запасу, зокрема засвоєння української етикетної лексики, форм звертання до одноліток і дорослих, умінь ввічливо триматися із співбесідником у процесі діалогу, запитувати й відповідати, висловлювати прохання, а також формування умінь слухати-розуміти співбесідника та тексти, прочитані чи розказані українською мовою.

Соціокультурна лінія змісту навчання полягає в ознайомленні учнів з національною культурою українського народу: засвоєння лексики на позначення національного одягу, посуду, оберегів, а також засвоєння сталих народних висловів, прислів`їв і приказок та умінь їх доречно вживати, ознайомлення з українськими дитячими іграми, піснями, казками.

Гіпотеза: формування розгорнутої навчальної діяльності шляхом оволодіння організаційними, мовленнєвими, пізнавальними уміннями, навичками, особистий досвід культури поведінки в соціальному та природному оточенні, співпраця у різних видах діяльності спрямовані на підготовку дитини для подальшого навчання у початковій школі.


Останнє оновлення на Понеділок, 19 вересня 2011, 07:24  

-----------------------------------------

 

Корисні посилання

Електронні книги - Основа

Adobe Acrobat

Онлайн -перекладач

Онлайн-конвертер pdf файлів в doc

Расширения для Joomla

Як дізналися про наш сайт

Виберіть одну відповідь
 


Авторизація

Пошук

Увага Конкурс!

Інтернет-урок

Подати заявку на конкурс

"Інтернет-урок"

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail:


© 2022 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2014 Вчительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

 

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.