Учительський Журнал он-лайн

 

Цикл уроків з математики "Рух, швидкість, час" 4 клас

Друк

Від якості, глибини і обсягу знань значною мірою залежить і знання з математики. І тому сьогодні, в умовах прискорення науково-технічного прогресу, реалізації реформи школи актуальною є проблема – навчити учнів мислити, виробляти стійкий інтерес до знань і прагнення самостійно опановувати здобуті знання.

Вивчення математики в початкових класах здійснюється через систему задач і практичних робіт. Оволодіти математикою – означає навчитися розв’язувати задачі, при чому не лише стандартні, а й такі, що вимагають певної незалежності мислення, творчих пошуків, оригінальності, винахідливості.

У даному посібнику пропонуються розробки уроків для 4 – го класу з математики по темі: «Швидкість. Час. Відстань»

Дано поняття  швидкості. Позначення швидкості – км/год, м/с. Взаємозв`язок  між швидкістю, часом і відстанню.

Поряд із традиційними методами навчання тут використано й інтерактивні ,які допомагають створювати навчальне середовище. З огляду на те, що рівень готовності учнів до навчальної діяльності не однаковий, автором підібрані диференційовані завдання для школярів з різними можливостями. Такі завдання допомагають постійно удосконалювати знання сильніших учнів і поєднують навчальний процес з допомогою учнів, які повільніше сприймають матеріал.

Підібрані різноманітні логічні вправи, математичні цікавинки, які сприяють виникненню у дітей інтересу до процесу розумової діяльності, застосування математичних і теоретичних знань у повсякденному житті школяра.

А це є одним із головних завдань навчально-виховного процесу в початковій школі.

Підготовлені в посібнику розробки уроків допоможуть вчителю творчо підготуватися до уроків, зроблять їх цікавими і змістовними.

 


Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/Сплата online


Пошук

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com

Як дізналися про наш сайт

Виберіть одну відповідь
 

Лічильник

Проверка сайта

© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

 

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

О фонде | Foundation for Assistance for Internet Technologies and Infrastructure Development

Фонд содействия развитию технологий и инфраструктуры Интернета создан в 2011 году с целью осуществления системной работы с инициативами, направленными на расширение использования Интернета в интересах российского и мирового сообщества.

22.03.16

С 20 апреля 2016 г. Фонд содействия развитию технологий и инфраструктуры Интернета открывает специальный период премиальной регистрации доменных имен в доменах .MOSCOW/.МОСКВА.

20.05.15

21 мая 2015 года в 12:00 по московскому времени Фонд содействия развитию технологий и инфраструктуры Интернета открывает регистрацию доменных имен в домене .RU.NET.

22.04.15

17 марта в пространстве Cabinet Lounge Фонд содействия развитию технологий и инфраструктуры Интернета (FAITID) презентовал руководителям компаний-регистраторов новый продукт — Flexireg.