Учительський Журнал он-лайн

 

Виступ агітбригади "Молодь - за здоровий спосіб життя!"

Друк

Формування цінісного ставлення до власного здоров'я  учня - особлива мета кожного вчителя, особливо ця проблема актуальна зараз, коли Україна заqмає передові позиції серед країн Європи щодо розповсюдження таких негативних явищ як дитячий алкоголізм, наркоманія і т.д.

Кожного року, в кожній школі проходить конкурс на кращий виступ агітбригади "Молодь обирає здоров'я!", який потім виходить на Всеукраїнський фестивальний рівень .

Вашій увазі, шановні колеги, я пропоную розробку сценарію виступу, з яким команда Ради лідерів учнівського самоврядування СЗШ № 286 м. Києва в 2010-2011 н.р. здобула гран - прі в в районному етапі конкурсу та посіла ІІІ місце в міському фестивалі "МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ'Я!"

Вкладення:
Скачать этот файл (zf zdorov.doc)Молодь за здоровий спосіб життя![Розробка виступу агітбригади "Молодь обирає здоровєя!"]62 Kb
Останнє оновлення на Неділя, 14 серпня 2011, 09:38  


Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/Сплата online


Пошук

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com

Як дізналися про наш сайт

Виберіть одну відповідь
 

Лічильник

Проверка сайта

© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

 

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

О фонде | Foundation for Assistance for Internet Technologies and Infrastructure Development

Фонд содействия развитию технологий и инфраструктуры Интернета создан в 2011 году с целью осуществления системной работы с инициативами, направленными на расширение использования Интернета в интересах российского и мирового сообщества.

22.03.16

С 20 апреля 2016 г. Фонд содействия развитию технологий и инфраструктуры Интернета открывает специальный период премиальной регистрации доменных имен в доменах .MOSCOW/.МОСКВА.

20.05.15

21 мая 2015 года в 12:00 по московскому времени Фонд содействия развитию технологий и инфраструктуры Интернета открывает регистрацию доменных имен в домене .RU.NET.

22.04.15

17 марта в пространстве Cabinet Lounge Фонд содействия развитию технологий и инфраструктуры Интернета (FAITID) презентовал руководителям компаний-регистраторов новый продукт — Flexireg.