Учительський Журнал он-лайн

 

Виступ агітбригади "Молодь - за здоровий спосіб життя!"

Друк

Формування цінісного ставлення до власного здоров'я  учня - особлива мета кожного вчителя, особливо ця проблема актуальна зараз, коли Україна заqмає передові позиції серед країн Європи щодо розповсюдження таких негативних явищ як дитячий алкоголізм, наркоманія і т.д.

Кожного року, в кожній школі проходить конкурс на кращий виступ агітбригади "Молодь обирає здоров'я!", який потім виходить на Всеукраїнський фестивальний рівень .

Вашій увазі, шановні колеги, я пропоную розробку сценарію виступу, з яким команда Ради лідерів учнівського самоврядування СЗШ № 286 м. Києва в 2010-2011 н.р. здобула гран - прі в в районному етапі конкурсу та посіла ІІІ місце в міському фестивалі "МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ'Я!"

Вкладення:
Скачать этот файл (zf zdorov.doc)Молодь за здоровий спосіб життя![Розробка виступу агітбригади "Молодь обирає здоровєя!"]62 Kb

Останнє оновлення на Неділя, 14 серпня 2011, 09:38  


Авторизація

Сплата online


Пошук

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com

Як дізналися про наш сайт

Виберіть одну відповідь
 

Лічильник

Проверка сайта

© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2015 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

 

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.